Can Tv 24 - Erzincan Televizyonu

CAN TV- PROGRAMLAR - WEB TV - Başbakan Erzincan'da

Reklamları Geç»
Video hazırlanıyor Lütfen bekleyin.

Program İçeriği

Başbakan Yıldırım Erzincan'da

Başbakan Binali Yıldırım, Erzurum ve Ağrı ziyaretlerinden sonra Erzincan'a geldi. Yıldırım, dün Erzurum'da, bir önceki gün Ağrı'da şehit olan askerlerin cenazesine katılmış, Ağrı'da ise şehit korucuların aileleri ile görüşmüştü.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, özel uçak "ANA" ile Erzincan'a geldi.

Başbakan Yıldırım taziye ziyaretlerinin ardından, özel uçakla Erzincan Havalimanı'na indi. Başbakan Yıldırım'ı, havalimanında, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun ve il protokolü karşıladı.

Erzincan'da ilk olarak Valilik makamını ziyaret ederek devamında 3. ordu komutanlığı ve şehit ailesini ziyaret etti. İlk olarak Erzincan Valiliği ziyaretini gerçekleştiren Başbakan yıldırım, ziyaret çıkışında gündeme dair açıklamalarda bulundu.  Çiçeklerle karşılanan Başbakan yıldırım kamu kurum ve kuruluşların müdürleri karşılamada hazır bulundu.  Bir süre Valilik makamında basına kapalı olarak gerçekleştirilen ziyaret sonrasında, Başbakan Yıldırım gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

WEB TV Kategorisindeki Diğer Yayınlar